Усі заняття
Мови
ГоловнаСтатьиЯ бачив Грофа!

Я бачив Грофа!

Листопад 2009
 
Так, саме так: "Я бачив Грофа"! І це не пафос, не дитяче захоплення. Це факт, який дарує тиху внутрішню радість, що я бачив справжнього Духовного Майстра. Хоча сам Гроф каже «Я не гуру, я всього лише вчений».
 
Переказувати, то про що говорив Стен, я не бачу особливого сенсу. Незабаром, напевно, в інтернеті з'явиться повне відео з його лекції, і все можна буде побачити та почути. Зупинюся лише на тому, що «зачепило» особисто мене.
 
Основне – це та атмосфера, у якій проводив лекції Гроф. Атмосфера не в сенсі місце проведення (хоча зал був відмінний), а та енергетична атмосфера, яка народжувалась від присутності Стена у залі. Він нічого спеціального, на мою думку, не робив. Спеціального у сенсі будь-якої психоенергетичної технології. Він просто так живе, це просто його принципи життя, яким він колись вирішив слідувати – щоб довкола було добре, спокійно та умиротворено. Йому просто цікаво жити так. 
 
Під час лекції його стан м'яко огортав весь той простір, де знаходилася його увага. Тіло саме розслаблювалося під час його лекції. А говорив він практично все те, що викладено у його книгах. Іноді додаючи історії зі свого життя, яких у книгах немає. І якщо сприймати його лекцію суто інформативно – нічого нового, навіть якось нудно, начебто. Але якщо сприймати також і енергетично – тут починалося найцікавіше. Прочитані не раз матеріали з книги, що злітали з його вуст, оживали реальні обсяги переживань. І виникало відчуття реального кіно, але без екрана:) І так усі два дні лекції – говорив лише з переживань – чисто, глибоко та красиво.
 
Відчуття його віку не виникало (а йому, на хвилиночку, 78 років). Я сидів у залі на відстані 10 метрів від Стена і більше 55 йому ніколи б не дав. Ясний розум, м'яка дуже жива пластика рухів, відсутність утоми у спілкуванні з людьми. Молодець!
 
На жаль, Гроф більше не проводить сесій холотропного дихання – віддав усю цю справу підготовленим ним інструкторам. Але все ж таки маленьку частину холотропного процесу він продемонстрував – вступне перед диханням розслаблення, у перший день практичного семінару. І тут мені вже складно описати красу того стану:) Це відчуття що вже все добре:), що немає жодних тривог і турбот, це відчуття надлишку енергії та внутрішнього спокою, величезного інтересу до Життя, як у маленької дитини. М'яко почала звучати холотропна музика, люди почали дихати, а Гроф, завершуючи розслаблення, промовив: «Гарної Вам Подорожі» і відкрив ворота холотропного процесу!
 

Браво, Станіславе Грофе!

Заняття, які проводить Євген Мачинський Дивитись все
Похожие статьиСмотреть все
29 жовтня 2015
Теоретичні положення: Холотропний процес містить у собі широке розуміння людської психіки, яке...
Ближайшие занятияСмотреть все
Відгуки (0)
Відгуки Facebook
Залишити відгук
Я не робот