Усі заняття
Мови
ГоловнаЛюдиОлексій Скубко

Олексій Скубко

Олексій Скубко – фахівець із «закритих» технік Йоги. Практикувати почав у 1978 році. До 1989 займався в основному, по Айенгару.
 
Оволодівши всім можливим арсеналом асан та пранаям, але так і не досягнувши описаного в текстах результату, у 90-х повністю перебудував свою практику, зосередившись на вивченні внутрішніх аспектів йоги. Кхечарі Мудра, Бандхі, Маха Враман Пранаяма, розпалювання внутрішнього вогню "туммо", загартовування без стресу - мало хто може показати реальне володіння цими техніками. А з тих, хто володіє, рідко хто навчає відкрито, тому що висока ефективність внутрішніх практик при неправильному освоєнні пов'язана з небезпекою для фізичного та психічного здоров'я.
 
Проте, уважно вивчивши першоджерела та медичну літературу, Олексію Юрійовичу вдалося знайти ключі до освоєння вищезгаданих технік та успішно реалізувати їх у власній практиці. В результаті його тіло почало функціонувати в абсолютно новому енергозберігаючому режимі. Наприклад, кілька років звичайна йому температура тіла 34-35 градусів.
 
Вчені всього світу у різний спосіб намагаються знизити температуру людського тіла, оскільки це призводить до істотного продовження людського життя, і робить здоров'я людини практично невразливим для хвороб. Поки лікарі та вчені намагаються створити диво-таблетку, а лами та гуру стережуть свої таємниці, серед нас живе людина, яка зуміла розкрити цю силу в собі самостійно. Для цього йому не знадобилося усамітнюватися в монастирях і проходити посвячення; його вчителями були лише тексти, інтуїція, розум, час та досвід; практика не заважає йому жити звичайним соціальним життям, піклуючись про свою родину.
 
 
Відгуки (0)
Відгуки Facebook
Залишити відгук
Я не робот